У мене є питання
Імʼя
Телефон

ГАРЯЧИЙ ТУР: ALBATROS ЧИ САНТОРІНІ?

Дати туру: 27.09 - 3.10
ЄГИПЕТ, ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ
Ночей
6
від 387
Ціна € *
1 берегова лінія
гОТЕЛЬ ПІСЛЯ повної РЕНОВАЦІЇ
Домашній кораловий риф
Сервіс високого рівня
ПРО ГОТЕЛЬ
Albatros Palace Resort Sharm El-Shiekh 5* - Готель після повної реновації в 2020 році. Має доглянуту територію з розвинутою інфраструктурою: безліч ресторанів і барів, що притаманне мережі Pickalbatros. Затишні номери, різноманітне харчування і чудовий сервіс гарантовані.
ФОТОГРАФІЇ ГОТЕЛЯ
ЧОМУ РЕКОМЕНДУЄМО ЦЕЙ ГОТЕЛЬ, ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ
Пляж
1 лінія від моря і мальовничий домашній кораловий риф бухти Ras Nasrani.
Якість
Рейтинг готелю на booking.com - 9,3.
Номер
Розкішні номери курортного готелю забезпечені просторою зоною відпочинку. У кожному з них є телевізор із плоским екраном, кондиціонер і робочий стіл. Сучасний ремонт, нові та стильні меблі.
Дизайн
Цікавий дизайн виконаний у біло-блакитних тонах, які схожі на архітектуру Санторіні.
Ресторани
В готелі працює відразу 3 головних ресторани (середземноморської, італійської та азіатської кухні).
Бари
9 барів, які входять в концепцію "все включено". І тижня не вистачить обійти всі!
ЩО ВКЛЮЧЕНО / ДОДАТКОВО
Що включено
  • Авіапереліт: Київ - Шарм ель Шейх - Київ
  • Трансфер: аеропорт - готель - аеропорт
  • Проживання в готелі: 6 ночей, номер Standard Room
  • Харчування по системі "Все включено"
  • Медичне страхування
    * Вартість вказана за 1 людину в двомісному номері.
Додатково (не входить у вартість)
  • Екскурсії
РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.