У мене є питання
Імʼя
Телефон

ГРУПОВИЙ ТУР У ТУРЕЧЧИНУ

Авіапереліт: Київ — Анталія — Київ

Готель: Tu Casa Gedoliniya 4*
ТУРЕЧЧНИНА
Ночей
5
590
Ціна (в євро)
21.08 - 26.08
СУПРОВІД ОРГАНІЗАТОРА
СПІЛЬНИЙ ПОХІД У НІЧНИЙ КЛУБ
ФОТОЗВІТ ВІД НАШОГО ФОТОГРАФА
ДЕННА ВЕЧІРКА НА ЯХТІ
ПРО ТУР
Тур для тих, хто мріяв увірватися веселою компанією на море, тусити разом біля басейну, на яхті, зустрічати світанок на вершині гори і мчати з горки в аквапарку!
ДИВИСЬ, ЯК ЦЕ БУДЕ:
ОСОБЛИВОСТІ ТУРА:
Безкоштовна оглядова екскурсія
Відвідаємо безкоштовну оглядову екскурсію по старому місту Анталії (Калєїчи)
Вечірка #eurotripsfamily
Цілий день проведемо в парку розваг The Land of Legends і влаштуємо там вечірку з тату в стилі "Кримінал Реп Шмеп Йоу"
Спільний похід у нічний клуб
Вирушимо в нічний клуб (вхідні квитки і трансфер безкоштовно).
Морська прогулянка на яхті
Вирушимо на морську прогулянку на яхті на весь день і зкупаємося в кристально чистій воді біля острова Сулуада, а також зайдемо в Райську бухту
Зустрінемо світанок на горі
Зустрінемо світанок на горі Тахтали (висота 2 365 м). Підйом на канатній дорозі.
Готель після реновації 2019 року
Жити будемо в готелі Tu Casa Gelidonya Hotel 4* (проживання в двомісних номерах, до пляжу 150 м, на пляжі шезлонги і парасольки безкоштовно, якісне харчування ALL)
ВЕЛКАМ-ДРІНК ПО ПРИЛЬОТУ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ТРАНСФЕР ПО ВСЬОМУ МАРШРУТУ
ХАРЧУВАННЯ ПО СИСТЕМІ "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"
БЕЗКОШТОВНИЙ WI-FI
ЩО ВКЛЮЧЕНО / ДОДАТКОВО
Що включено
 • Переліт Київ - Анталія - Київ
 • Індивідуальний трансфер по всьому маршруту
 • Супровід організатора
 • Фотозвіт від нашого фотографа
 • Проживання 5 ночей в готелі Tu Casa Gelidonya Hotel 4 *
 • Харчування по системі "все включено"
 • Велкам дрінк по прильоту
 • Оглядова екскурсія по старому місту Анталії (Калєїчи)
 • Спільний похід нічний клуб
 • Страховий поліс

  * Вартість вказана за 1 особу у двомісному номері.
Додатково (не входить у вартість)
 • Підйом на канатній дорозі на гору Тахтали - 50 $
 • Парк розваг The Land of Legends - 50 $
 • Морська прогулянка на яхті - 40 $

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ТОБОЮ НА ПРОТЯЗІ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.