У мене є питання
Імʼя
Телефон

ГРУПОВИЙ ТУР У ЄГИПЕТ

Авіапереліт: Київ — Шарм єль Шейх — Київ

Готель: Royal Albatros Moderna 5*
ЄГИПЕТ
Ночей
7
515
Ціна (в євро)
21.08 - 28.08
СУПРОВІД ОРГАНІЗАТОРА
СПІЛЬНИЙ ПОХІД У НІЧНИЙ КЛУБ
ФОТОЗВІТ ВІД НАШОГО ФОТОГРАФА
ДЕННА ВЕЧІРКА НА ЯХТІ
ПРО ТУР
Тур для тих, хто мріяв увірватися веселою компанією на море, тусити разом біля басейну, на яхті, зустрічати світанок на вершині гори і мчати з горки в аквапарку!
ДИВИСЬ, ЯК ЦЕ БУДЕ:
ОСОБЛИВОСТІ ТУРА:
Безкоштовна оглядова екскурсія
Відвідаємо безкоштовну оглядову екскурсію по старому місту Шарм ель Шейх.
100% пляжний день
Змінюємо кораловий риф на піщаний пляж Terrazzina beach.
Bar Crowl
Влаштуємо bar crawl по нічним клубам Шарм ель Шейха (всі напої за додаткову плату, трансфер 10 $ / чол).
Морська прогулянка на яхті
Ми вирушимо на яхті в найкрасивіший заповідник «Рас Мохамед» на снорклінг, влаштуємо барбекю на борту і будемо чілити весь день з класною музикою.
Захід на скелі
Проведемо мальовничий захід на обриві скелі.
Готель після реновації 2019 року
Жити будемо в готелі Royal Albatros Moderna 5 * (проживання в двомісних номерах, перша лінія від моря, на пляжі шезлонги і парасольки безкоштовно, якісне харчування ALL).
ВЕЛКАМ-ДРІНК ПО ПРИЛЬОТУ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ТРАНСФЕР ПО ВСЬОМУ МАРШРУТУ
ХАРЧУВАННЯ ПО СИСТЕМІ "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"
БЕЗКОШТОВНИЙ WI-FI
ЩО ВКЛЮЧЕНО / ДОДАТКОВО
Що включено
 • Переліт Київ - Шарм ель Шейх Київ
 • Індивідуальний трансфер по всьому маршруту
 • Супровід організатора
 • Фотозвіт від нашого фотографа
 • Проживання 7 ночей в готелі Royal Albatros Moderna 5*
 • Харчування по системі "все включено"
 • Велкам дрінк по прильоту
 • Оглядова екскурсія по старому місту Шарм ель Шейх
 • Вar crawl по нічним клубам
 • Страховий поліс

  * Вартість вказана за 1 особу у двомісному номері.
Додатково (не входить у вартість)
 • Морська прогулянка на яхті - 35 $ / чол.
 • Оренда квадроциклів 20 $ / чол.
 • Напої під час bar crawl по нічним клубам - 10 $ / чол.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ТОБОЮ НА ПРОТЯЗІ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.