EUROTRIPS ПОЛЕТІЛИ

Пакетні індивідуальні та групові тури в будь-яку точку світу.
Залишай заявку і полетіли вже.
МОЛОДІЖНА ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ
ОБИРАЙ ТУР ОНЛАЙН ПІД БУДЬ-ЯКУ ДАТУ ТА БЮДЖЕТ

Html code will be here

ГАРЯЧІ ТУРО-ПИРІЖКИ
Туро-пиріжки — це найкращі пропозиції відпочинку у співвідношенні «ціна-якість». Наша Світлана особисто знаходить їх серед тисяч пропозицій, відбирає найспокусливіші і оновлює цю сторінку майже кожного дня.
ГАРЯЧІ
ТУРО-ПИРІЖКИ
ГОТЕЛІ 18+
Ей, ти про що думаєш? :) Ми – про спокійний або навпаки драйвовий відпочинок без дитячого садочка біля басейну. Нічого не маємо проти діток у подорожах, але якщо ти шукаєш готель виключно для дорослих, у нас є що запропонувати.
Готелі релакс
Готелі відрив
ГРУПОВІ ТУРИ EUROTRIPS
Спеціально для тих, хто втомився від типового відпочинку в all inclusive і хоче провести відпустку з крутою компанією, ми створили групові тури. Типу як в Європу, але літаком і в Туреччину/Єгипет. З новими друзями, тусовками, розвагами, місцевими жителями та фотографом.
ЧОМУ МИ?
А ЧОМУ Б І НІ?
Ми завжди в тревел-тренді і знаємо, де тобі буде в кайф.

Індивідуальні або групові паті-тури з екскурсіями від місцевих та фотографом.

Ми не запропонуємо тобі готель, в який би самі не полетіли.

Відео-консультації по підбору туру (за бажанням).


Підтримка 24/7 до, під час та після подорожі. Ми завжди на зв'язку.
EUROTRIPS – ЦЕ «СВІЙ» У СВІТІ ТУРИЗМУ
МИ ТОБІ, ЯК «СВОЄМУ», ОСЬ ЩО ХОЧЕМО СКАЗАТИ:
FLY
в 30+ країн
GO
більше 100 пакетних турів
VISIT
море, гори, фестивалі
LOVE
робимо за клієнтів підбір турів
FIND
нових друзів
LIVE
на повну!
ТУРЕЧЧИНА, ЄГИПЕТ ЧИ ЩОСЬ ЦІКАВІШЕ?
Не знаєш коли, з ким і як, але точно знаєш куди? Ракета! Просто обирай країну, в якій мрієш побувати, і залиш нам свій номер. Зателефонуємо і все розкажемо.
ТУРОПЕРАТОРИ, З ЯКИМИ МИ СПІВПРАЦЮЄМО:
А ОСЬ І #EUROTRIPSFAMILY, ЯКА НАС ОБИРАЄ
ТРІШКИ ВІДГУКІВ:
МИХАЙЛО ГОРІШНІЙ
Developer в Unisendler
#youtube_відгук
АНАСТАСІЯ ДЯДИЩЕВА
HR assistant
Mondelez Ukraine
#youtube_відгук
ОЛЕКСІЙ ІЩУК
Художник-
постановник
#youtube_відгук
КАРІНА ДОВГАЛЬ
SMM менеджер в POW і DrinkGo
#youtube_відгук
АНАСТАСІЯ ПАРФЕ
Team Lead в Jooble
#youtube_відгук
АННА ГОЛЬЦБЕРГ
Фотограф
#youtube_відгук
БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР ВІДПОЧИНКУ
Не підійшов жоден варіант відпочинку?
Заповни форму нижче і ми підберемо тур під твої дати та бюджет
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Пакетний тур від Євротріпс — це спосіб максимально розслабитися під час відпустки, адже ми продумали за тебе кожну деталь.
Тобі більше не доведеться переживати про те, куди піти і де поїсти, у вартість путівки вже все включено: переліт туди і назад, трансфер, проживання в комфортабельних готелях 18+, харчування і страховка.

Наше туристичне агентство займається підбором гарячих авіатурів у Туреччину, Єгипет та в інші країни по всьому світу. Враховуючи індивідуальні побажання, ми підбираємо такий вид відпочинку, який підійде саме тобі — чи то молодіжний відпочинок з гучними вечірками, чи більш спокійний сімейний відпочинок.

Тепле море, найкращі пляжі й класні люди поруч — все, що потрібно для ідеального відпочинку цього літа. Полетіли на вікенд з нами!
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Хей! З якого ти міста?
Обирай місто і ми покажемо класні варіанти для тебе.